10 pytań do… Kickster Znafca

Na polskim youtube pojawił się z przytupem i niecodzienną formą przekazu. Na warsztat wziął auta popularne i używane, na które stać prawie każdego. To zaowocowało tysiącami subskrybentów. W serii 10 pytań do – Kickster!

 

Może i faktycznie czasem Sebastian zaskoczy nieszablonowym językiem lub nieprzewidywalną metaforą, ale dzięki temu oraz dzięki imponującej wiedzy motoryzacyjnej licznik odwiedzin jego kanału rozgrzany jest do czerwoności w momencie publikacji każdego kolejnego filmu. Zresztą nie tylko wtedy. Poznajcie zupełnie inną twarz Kickstera.

 

1. Jakie było Twoje pierwsze auto?

Moim pierwszym autem był oczywiście Fiat 126p

 

2. Auto marzeń? 

Kupiłbym wiele aut, ale na pewno znalazłby się w tym gronie Lamborghini Aventador.

 

3. Jakim autem chciałbyś zaimponować:

  • Dziewczynie?

Normalnej dziewczynie nie zaimponujemy tylko samochodem, może być nawet to stary zardzewiały gruchot, ważne aby dowiózł Was do kina lub restauracji.

 

  • Kumplom?

Wystarczy, że moja Omega jest szybsza od ich Civiców i Golfów.

 

  • Dziadkowi?

Gran Torino mogłoby mu się spodobać.

 

4. Jakiego auta nie życzyłbyś nawet wrogowi?

Fiata Cinquecento

 

5. Czym jeździsz na co dzień i dlaczego?

Jeżdżę Oplem Omegą. Najpierw było mnie po prostu na taką stać (obecnie mam trzecią z rzędu), ale później pieniądze zeszły na dalszy plan i teraz już po prostu kocham ten samochód. Poza tym jest wygodna, bezpieczna, duża i ma napęd w normalnym miejscu. Przy sporej ilości kilometrów którą robię w ciągu miesiąca jest dla mnie po prostu świetnym wozem i na trasę i do zabawy.

 

14066426 1609656095999922 923717692229664949 o 10 pytań do... Kickster Znafca

 

6. Ile masz punktów karnych lub ile dostałeś w życiu mandatów?

Obecnie nie mam żadnego punktu karnego. Mandatów było sporo, głównie za zbyt szybkie przyciskanie gazu przed zakończeniem terenu zabudowanego. Obecnie od ponad roku nie dostałem żadnego mandatu.

 

7. Najciekawsza anegdota z planu zdjęciowego, testowego itp. ?

Jechaliśmy nagrywać Gallardo, materiał miał być kręcony w Jastrzębiu. Tak mi się przynajmniej wydawało. Sprawdziłem miejscowość na mapie i okazało się, że to 100 km ode mnie, więc miało pójść szybko i gładko. Jednak 5 km przed Brodnicą, czyli na trasie do Jastrzębia do którego zostało nam 30 kilometrów poprosiłem Asię, żeby sprawdziła na mapie dokładny adres aby nie kręcić się już po Jastrzębiu tylko jechać prosto na tor. Okazało się, że w Jastrzębiu nie ma żadnego toru, a Gallardo miałem testować, ale na Torze JASTRZĄB… 350 kilometrów od miejsca w którym byłem. Złość mojej dziewczyny i euforia kamerzysty (zawsze chciał jechać na ten tor) wymieszała się w Omedze tak, że prawie wylecieliśmy w powietrze. Oczywiście pojechaliśmy na ten tor, jednak zamiast być na 11:00 dotarliśmy na 15:00 i mieliśmy tylko godzinę na nagranie całego materiału. Jednak wszystko dobrze się skończyło i odcinek jest na kanale.

 

8. Który z motoryzacyjnych mitów jest Twoim ulubionym?

Mit o tym jakoby w każdym aucie ze skrzynią manualną miało się nad nim większą kontrolę.

Najbardziej śmieszy mnie gdy mówi to ktoś kto nigdy nie jeździł autem ze skrzynią automatyczną.

A już najbardziej bawi mnie gdy taki ktoś mówi, że w automacie nie można zrobić redukcji gdy się np. kogoś wyprzedza. Tak samo zabawnym jest gdy ta sama osoba twierdzi, że manual w jego Tico zmienia biegi szybciej niż skrzynia automatyczna.

 

9. Motocykl czy samochód?

Zależy kiedy i zależy do czego. Kiedyś lubiłem jeździć motocyklem, jednak z czasem uznałem, że dodatkowa warstwa metalu wokół mnie, zwana karoserią sprawia, że czuję się bezpieczniej.

 

10. Gdyby nie motoryzacja to…

Kiedyś moim głównym hobby był free running, teraz jest to tylko sposób na ruszenie się czasem aby brzuch nie zablokował mi możliwości skrętu kierownicą. Poza motoryzacją bardzo interesuje się astronomią. Kosmos jest dla mnie fascynujący i w wolnej chwili lubię sobie czytać o portalach czasoprzestrzennych, innych światach i antymaterii.

 

Gdybyście jednak o Kicksterze nie słyszeli (chociaż wątpię) to wbijajcie na jego Fanpage i Instagrama!

 

 

Życzymy jeszcze więcej subskrybentów i rozwoju kanału. Może kiedyś Kickster napisze coś dla nas?

 

Konrad Stopa

Fot. Kickster

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości, który pisze o samochodach z wielką przyjemnością czekając na komentarze, nawet te uszczypliwe. Od małego poznawał auta na ulicy po dźwięku silnika i już wtedy marzył, by zmieniać "cztery kółka" jak rękawiczki - dzięki Motopodprad.pl to się spełnia! Tego zapaleńca znajdziecie też na Instagramie - @stopao
Follow Me: