Volvo projektuje wnętrze autonomicznego auta

Pewna przyszłość autonomicznych samochodów jest już chyba nieunikniona. Testy nowych samochodów na coraz dłuższych dystansach i pełna elektronika w produkowanych już autach świadczy o tym bez dwóch zdań.

 

Skoro więc sens takich aut oraz ich nastanie jest już prawie pewne, po co nam kierownica, pedały, drążek skrzyni biegów itd. ? Przecież będą tylko zawadzać i zabierać miejsce, a Ty i tak nie będziesz ich używać. Volvo jako jeden z pierwszych producentów zaczął o tym myśleć na poważnie i zaprezentował wnętrze auta autonomicznego – efekt na poniższym filmie i zdjęciach.

 

1525113097689024073 Volvo projektuje wnętrze autonomicznego auta

 

Rozkładane fotele, wysuwany tablet, czy telewizor zamiast schowka to już lekka przesada, ale kto wie, czy za 20 lat tak nie będą wyglądać wnętrza aut? Z jednej strony to ciekawe, że w aucie będziecie czuć się jak w salonie w domu. Mimo to, że wygląda to bardzo gadżeciarsko i “wow” nie do końca jestem przekonany…

 

 

Skoro wszystkie samochody zaczną same jeździć, to co my będziemy testować… ?

Konrad Stopa

Fot: Volvo

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: