Smart Fortwo w nowej odsłonie

Jeden z najmniejszych samochodów, o ile prawdziwi fani tak go definiują, doczeka się nowej generacji. Kluczowy model marki pojawi się w przyszłym roku.

Jak wiemy, sporo Smartów jeździ po ulicach i cieszy się dość dużą popularnością. Warto wspomnieć, że obecna generacja już się lekko zestarzała, bo produkowana jest od 2006 roku bez większych zmian. Jak na rynek motoryzacyjny to bardzo długo! Czas więc na nowości.

Na poniższych zdjęciach możemy zobaczyć jak nowy Smart może wyglądać. Na razie bardziej realistyczne są niestety zdjęcia szpiegowskie z pełnym kamuflażem, ale… Auto ma stać się bardziej okrągłe i nowoczesne. Dzięki temu samochód będzie bardziej przystępny i niezabawkowy. Zmieni się również wnętrze, które producent wykona z lepszej jakości materiałów.

Oprócz standardowej wersji Smarta Fortwo, zostaną później stworzone kolejne warianty. Między innymi będzie to odmiana Coupe i Cabrio. Platforma posłuży również dla większego modelu – dla 4 osób. Czekamy na więcej informacji.

Konrad Stopa

Więcej na: www.autocentrum.pl/smart

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.