Odkryj nieznane z Subaru Levorg

Subaru Levorg to prawdziwy majstersztyk! Wystarczy na niego spojrzeć, by wiedzieć, że nie będzie zwykłym samochodem, ale prawdziwym kompanem podczas każdej podróży. Drapieżna linia nadwozia, doskonale wyposażone wnętrze i silnik, który spełni wymagania niejednego estety. Lubisz poczuć zew przygody? Wybierz Subaru Levorg i ciesz się nieograniczoną swobodą!

 

Godny zastępca Legacy

Skąd wziął się Levorg? Samochód zaprezentowany po raz pierwszy w 2015 roku w Genewie stał się godnym zastępcą wersji kombi w modelu Legacy. Zresztą, świadczy o tym nazwa: Levorg to powiązanie słów „Legacy”, „Revolution” oraz „Touring”. W rezultacie otrzymujemy połączenie dziedzictwa, rewolucji oraz podróżowania. Patrząc na ten model Subaru można dojść do wniosku, że stanowi on unaocznienie wyżej wymienionych słów.

Linia nadwozia jest drapieżna i toporna. Na plan pierwszy wysuwa się przede wszystkim maska z charakterystycznym wlotem powietrza, typowym dla sportowym wersji Subaru. W połączeniu z dość kanciastymi zderzakami tworzy pewną siebie i zadziorną twarz. Pozostała część nadwozia została nieco wydłużona, dając kierowcy i pasażerom sporo komfortowej przestrzeni. Całość nawiązuje do modelu WRX, co nie dziwi: zarówno grill, jak i światła przypominają te, które możemy spotkać w sportowej wersji Subaru.

 

Wygląd to nie wszystko

Jednak to, co znajdziemy wewnątrz, powinno zainteresować Cię najbardziej. Subaru Levorg zaopatrzony jest w liczne udogodnienia, które umożliwiają bezproblemowe prowadzenie auta w każdych warunkach, przy jednoczesnej możliwości korzystania z najnowszych technologii. Twórcom przyświecała przede wszystkim jedna idea: stworzyć samochód, który będzie nie tylko pojazdem, ale także partnerem. W ten sposób powstała propozycja łącząca w sobie niezwykłą dbałość o bezpieczeństwo, jak i świetne możliwości jezdne.

I tak, w Subaru Levorg znajdują się najnowsze systemy analizujące to, co dzieje się na drodze podczas jazdy. Służą temu: system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy, ABS z funkcją EBD (elektronicznym rozdziałem sił hamowania), pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie, wzmacniania budowa nadwozia, a także tarcze hamulcowe z lekkimi, aluminiowymi zaciskami. Ponadto silnik oraz pozostałe elementy zostały doskonale wyważone. Sprawia to, że auto prowadzi się doskonale nawet w niesprzyjających warunkach drogowych. Nie trzeba mówić nic więcej. Subaru Levorg jest idealnym towarzyszem każdej podróży – zarówno tej w mieście, jak i na zupełnych pustkowiach.

 

Źródło: Subaru / art. sponsorowany

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: