Nissan Pulsar nowym kąskiem dla rodzin

Nissan chce powrócić do segmentu C i powtórzyć sukces Nissana Qashqaia. Czy mu się to uda? Jesienią 2014 roku do sprzedaży wejdzie model Pulsar.

Nissan Pulsar to hatchback, który zostanie zaprezentowany jeszcze w maju. Będzie produkowany w Hiszpanii i został zaprojektowany typowo pod europejskie gusta. Przynajmniej tak twierdzi producent.

 

624227983801932148/worldcarfans.com

Nazwa Pulsar ma bogatą tradycję w historii produktów Nissana – po raz pierwszy pojawiła się w 1978 r. Przez ostatnie cztery dekady była powszechnie stosowana w modelach sprzedawanych w Azji i Australii, a na początku lat 90. takie oznaczenie nosił także model N14 na niektórych rynkach europejskich.

Bardziej szczegółowe informacje owiane są tajemnicą, ale wiemy, że na rynku azjatyckim samochód radzi sobie całkiem dobrze, a to będzie jego kolejna generacja. Ale nie tylko tam auto jest sprzedawane. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć ofertę sprzedażową na Bliskim Wschodzie.

Konrad Stopa

 

Nissan_Pulsar_Thailand/nissan-pulsar.com

 

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: