Konkretne fakty na temat BMW Serii 2

Do debiutu tej parzystej serii bawarskiego producenta pozostało wiele czasu. Dziś jednak nastąpił przełom i w sieci pojawiły się ciekawe dane na temat następcy BMW 1 Coupe.

Auto zadebiutować ma w przyszłym roku i było do tej pory owiane tajemnicą. Teraz wiemy już, że BMW będzie oferować 3 wersje „dwójki”. Dwulitrowa benzyna o mocy 181 KM oznaczona będzie 220i Coupe, diesel, o tej samej ilości koni mechanicznej – 220d Coupe. Cena podstawowej wersji startuje od 36 tys. dolarów.

Gamę będzie uzupełniać usportowiona wersja M – M235i. Pod maskę dostanie ona silnik sześciocylindrowy z mocą 326 KM. Prawie dwukrotność mocy wyróżni „emkę” zarówno na drodze, jak i w cenniku. Razem z tylnym napędem godnie zastąpi BMW 1 Coupe.

W dość nietypowy sposób świat dowiedział się cennych informacji na temat „2”. Otóż północnoafrykański oddział BMW na swojej stronie internetowej podał dziwne cenniki wersji BMW 1. Producent informacje usunął, ale w Internecie można znaleźć wszystko.

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: