Interexportcar „nabiera obrotów”

Wygląda na to że Polska jest otwarta na innowacje! Ilość ogłoszeń nowego portalu motoryzacyjnego szybko rośnie, a ilość firm chcących nawiązać współpracę rośnie z geometryczną progresją.

 

Przystosowanie się naszej strony do polskiego rynku nie było jednak łatwe. Ostatecznie zdecydowaliśmy się przenieść domenę na końcówkę z pl (www.interexportcar.pl), a wszystkie ceny samochodów na stronie podane są w polskich złotych.

Zmieniła się również ilość krajów objętych marką Interexportcar. Zaledwie miesiąc temu do tego zaszczytnego grona dołączyła Francja. Platforma Interexportcar w bliskim czasie będzie mogła zaproponować wszystkim chcącym nabyć wymarzone auto, kredyt bądź leasing na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo, zakupione auto również będzie można za pomocą serwisu ubezpieczyć w przystępnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług tej innowacyjnej firmy

 

Źródło: Interexportcar.pl / art. sponsorowany

o7kthd3 Interexportcar „nabiera obrotów”

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: