Dacia Duster w wersji pickup

Trochę zaskakujące jest to, że Renault tak bardzo chce wchodzić w buty Dacii. Fakt, auto z rombem w logo jest oferowany na rosyjskim rynku, jednakże reszta „Starego Kontynentu” zna Dustera pod szyldem Dacii.

Postaram się zatem rozwikłać ową zagadkę. To, co widzicie na zdjęciach wcale nie ma trafić na rynki Europy, tylko do Ameryki Południowej. To dlatego, że ¾ rynku lekkich samochodów dostawczych stanowią właśnie pick-up-y.

Oroch Concept jest jak najbardziej poważną zapowiedzią niewielkiego auta użytkowego, jednak jak przystało na tanią markę, na pewno trzeba zapomnieć o wymyślnych światłach, szklanym dachu, a także felgach aluminiowych.

 

2014 Renault Duster Oroch Concept (2)

 

Marcin Koński

Fot: Producent

Dyskusja

komentarzy

Marcin Koński

Marcin Koński

Nie lubi sam o sobie mówić. Mimo wszystko, nowo poznane osoby bardzo szybko dowiadują się, że jego ogromną miłością są samochody, a im więcej koni mechanicznych skrywają ich maski, tym to uczucie do nich jest mocniejsze. Poglądy na temat tego, co się kręci wokół motoryzacyjnego świata często ma kontrowersyjne i sprzeczne z tym, co się głośno mówi, lecz zawsze stara się, by jego opinia podyktowana była zdrowym rozsądkiem. Przynajmniej tak mu się wydaje.