Car Mechanic Simulator 2015

Pamiętacie nasz konkurs i grę Car Mechanic Simulator 2014? Producenci po dość sporym sukcesie, podkasają rękawy i pracują nad kolejną odsłoną tej gry. Warto sprawdzić jak idzie Polakom!

Nie wiem czy mieliście przyjemność pogrywać w ten tytuł, aczkolwiek Car Mechanic Simulator 2014 to naprawdę niezła gra. Zapewne tegoroczna edycja będzie równie dobra.

Możecie w nią jeszcze ciągle pograć, dlatego też dla najlepszego komentarza pod tym tekstem mamy dla Was kod do ściągnięcia wersji 2014 z platformy STEAM. Kilka kodów pójdzie również na nasz fanpage więc śledźcie go uważnie.

Oczywiście życzymy producentom jak najlepiej, ponieważ zarówno wersja mobilna, jak i komputerowa była świetna, a pobocznie powstało jeszcze kilka innych tytułów. Jeśli również chcielibyście pomóc, to obejrzyjcie wideo oraz opis projektu na kickstarterze. Zebrali już prawie 9 tysięcy dolarów.

Powodzenia!

 

Konrad Stopa

Dyskusja

komentarzy

Konrad Stopa

Konrad Stopa

Motopasjonat z krwi i kości. Od najmłodszych lat jego ulubioną zabawą było zgadywanie samochodów po dźwięku silnika. Najlepszym prezentem na gwiazdkę, o czym wiedzą najbliżsi, niezmiennie jest prasa motoryzacyjna z całego roku. Pisze dla Was z humorem i pewną dozą uszczypliwości, ciesząc się z każdego komentarza pod swoimi tekstami.
Follow Me: